Angielski dla uczniów klas 1-6

angieski z wyobraźnią w ciepłej atmosferze więcej...

Oferujemy wybór kursów języka angielskiego da uczniów w wieku od 7 do 12 lat.
http://english-foryou.pl/wp-content/uploads/2016/04/Footprints_Montage-367x229.png

Sześciopoziomowa seria Footprints

Przeznaczona jest dla dzieci w wieku 12 lat. Bohaterowie kursu zabierają je w świat pełen magii i przygód, aby odnaleźć skarb ukryty po drugiej stronie tęczy (części 1 i 2) lub znaleźć rozwiązanie zagadki (poziomy 3 i 4). Następnie dzieci rozwijają zdobyte wcześniej sprawności językowe oraz umiejętność uczenia się wraz z bohaterami Footprints Club (poziomy 5 i 6). Interdyscyplinarne treści pojawiające się w każdej części kursu łączą nauczanie języka z wiedzą z innych przedmiotów.

Książka ucznia

http://english-foryou.pl/wp-content/uploads/2016/04/WE-logo-300x200.jpg

World Explorer

Jest to nowa trzyczęściowa seria do nauki języka angielskiego przeznaczona dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej. Autorem podręcznika do tej serii jest wydawnictwo Nowa Era.

W kursie tym uczeń odkrywa świat przy użyciu materiałów National Geographic. Pokazujących fascynujące tematy i teksty, piękne zdjęcia i niesamowite przygody. Zabiera w podróż po świecie dzięki wyjątkowym filmom National Geographic.

Aktywizuje pomysłowość dzieci dzięki klasowym projektom między przedmiotowym. Stworzony przez ekspertów edukacji w Polsce. Jedyny kurs napisany dla polskich dzieci, w 100% inspirowany Nową Podstawą Programową z roku 2008.

world-expolore

Doskonale dopasowany do indywidualnych potrzeb dzieci, w szczególności klas o zróżnicowanym poziomie. Regularnie sprawdzający postępy uczniów i oferujący dopasowany do potrzeb program nauczania.

Podręcznik ucznia