O nas

Jesteśmy szkołą językową działającą na rynku od  2008 roku. Wspólna pasja, którą jest język angielski, pozwoliła Nam stworzyć szkołę inna niż wszystkie!

Wcześniejsze doświadczenie w nauczaniu pozwoliło nam zaobserwować podstawowy problem językowy, na który zwraca uwagę większość osób – bariera mówienia, czyli nieumiejętność poprawnego komunikowania się. Spowodowało to, że stworzyłyśmy własny system nauczania oparty na połączeniu materiałów, wykorzystywanych przy metodzie tradycyjnej, i technik mających na celu wypracowanie zdolności komunikacyjnych. Nasi uczniowie opanowują materiał gramatyczno-leksykalny z maksymalnym nastawieniem na doskonalenie umiejętności mówienia. Już nasi najmłodsi uczniowie, oprócz przyswajania kolejnych słówek, uczeni są płynnego mówienia!
Naszym celem jest aktywna nauka języka poprzez dynamicznie prowadzone zajęcia, wykorzystanie szeregu ciekawych materiałów oraz użycie tablic interaktywnych, będących znakomitą alternatywą tradycyjnych.

EFY właścicielkiPierwszym warunkiem sukcesu w nauce języków są lektorzy. Dlatego nasi lektorzy to starannie dobrani specjaliści, w tym Native Speaker. Stosują oni efektywne i sprawdzone metody nauczania oraz potrafią zapewnić przyjazną i bezstresową atmosferę. Nasi nauczyciele na bieżąco uczestniczą w rozmaitych szkoleniach metodycznych jak i konferencjach organizowanych przez wydawnictwa językowe.

Nasza szkoła to nie tylko kursy dla dzieci, młodzieży czy dorosłych. Prowadzimy nauczanie języków obcych również na polu biznesowym, gdzie najważniejsze jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klienta, często skupienie się na słownictwie z danej branży, bieżąca ocena postępów w nauce.

W ramach naszej oferty znajdziecie Państwo również zajęcia indywidualne – zarówno dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej jak i dla dorosłych.

Szkoła English For You nie ogranicza się tylko do prowadzenia zajęć lekcyjnych. Zachęcamy naszych uczniów do udziału aktywnościach pozalekcyjnych – organizujemy jasełka, pikniki, bale okolicznościowe, półkolonie, półferie i obozy językowo-sportowe.

Nasze sale.

Aby zachęcić słuchaczy do bardziej aktywnego udziału w lekcji, English For You wykorzystuje na zajęciach tablice interaktywne. Specjalne oprogramowanie do nauki języka pozwala na uatrakcyjnienie zajęć. Tablica interaktywna to nowoczesne narzędzie edukacyjne, które z interaktywnym oprogramowaniem dostosowanym do odpowiedniego poziomu zaawansowania pomaga budować motywację uczniów poprzez dynamiczne doświadczenia.  Uwaga całej grupy skupia się na przesuwających się dużych, kolorowych i dynamicznych obrazach, z którymi można wchodzić w fizyczne interakcje poprzez przesuwanie liter, słów oraz całych zwrotów i wyrażeń.

Ciekawym uzupełnieniem zajęć dla dzieci są interaktywne zabawy edukacyjne, zachęcające najmłodszych do nauki. Tablica interaktywna to wrażenia słuchowe, dotykowe oraz wizualne, szalenie pomocne w procesie uczenia się języka obcego zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i w grupach dorosłych.

Serdecznie zapraszamy!!!