Półferie 2020

Tegoroczne ferie w English for you były pełne wrażeń. Oj wiele się działo. W tym roku mieliśmy aż dwa turnusy!

Wspólna zabawa zaczęła się grami i zabawami integracyjnymi, podczas których wszyscy uczestnicy mieli okazję poznać się lepiej. Budowanie pajęczyny-zainteresowań, zgadnij kto to lub zbuduj podaną figurę z własnego ciała to tylko niektóre z nich. Basen tego samego dnia oraz turniej na kręglach świetnie dopełniły ten dzień!

Wtorek był równie ciekawy. Zaczęło się od podróży pociągiem. Wielka frajda….Trasa Koło-Poznań. Luch w McDonalds 😉 i wizyta w Palmiarni. Ponad 4600 metrów kwadratowych powierzchni i 12 pawilonów gdzie mieliśmy okazję zobaczyć wiele oryginalnych roślin i usłyszeć informacje na temat odległych zakątków świata. Mogliśmy poczuć klimat tropików nawet w środku zimy!

Kolejny dzień był nastawiony na aktywność zarówno umysłu jak i ciała. Zaczęło się od wizyty w Centrum Edukacji i Rozrywki Mikroskala Park Makiet Mikroskala w Koninie. Niezwykłość tego miejsca polega na wystawie interaktywnych makiet przedstawiających rożne zjawiska, wydarzenia oraz miejsca. Dzieci brały tez udział w warsztatach 3D.
Potem już tylko ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Byliśmy w Trampolandi w Koninie, gdzie czekały na nas 22 trampoliny, ścieżka akrobatyczna z koszykówką oraz basen z gąbkami.

W czwartek pojechaliśmy do kopalni soli w Kłodawie, gdzie czekała na nas ekscytując podróż do wnętrza ziemi.
Ostatni dzień turnusu spędziliśmy w Bajkowym Pałacu w Czołowie. A tam dzieci brały udział w warsztatach kulinarnych i artystycznych. Co jeszcze robiliśmy?

Mnóstwo dobrej zabawy 